Kontakt

Vi hjälper dig med ditt inredningsprojekt

Är det dags att förändra din miljö? Vi tar gärna ett samtal med dig kring hur vi kan hjälpa till. Kontakta oss, besök oss eller fyll i dina uppgifter så hör vi av oss!

Starta ett projekt med oss

hello@joyofplenty.se
033 14 10 01

Kom förbi och säg hej!

Skaraborgsvägen 25
506 30 Borås

Jobba hos oss

Vi söker ständigt efter nya kreativa talanger.
Är du en av dom? Maila dina ansökan till hello@joyofplenty.se

Vi på Joy of Plenty

örjanörjan

Örjan Williamson

VD, Arkitekt
+46 704 61 11 85
orjan@joyofplenty.se

anetteanette

Anette Roy Williamson

Inrednings- och Ljusdesigner
+46 704 61 11 43
anette@joyofplenty.se

angelicaangelica

Angelika Merking

Projektledare/Inredare
+46 733 99 87 99
angelika@joyofplenty.se

violetavioleta

Violeta Zoric

Projektledare/Inredare
+46 734348911
violeta@joyofplenty.se

emma_bemma_b

Emma Bredell (mammaledig)

Projektledare/Inredare
+46 735 39 72 62
emma.b@joyofplenty.se

emma_lemma_l

Emma Länsberg

Projektledare/Inredare
+46 735 31 67 43
emma@joyofplenty.se

sannasanna

Sanna Roy

Backoffice/Fotograf
+46 705324540
sanna@joyofplenty.se

linnealinnea

Linnea Bernhardtz

3-D Visualiserare/Backoffice
+46 763298964
linnea@joyofplenty.se

Mathilda VehniäinenMathilda Vehniäinen

Mathilda Vehniäinen

Backoffice/Inredningsassistent
+46 768941391
mathilda@joyofplenty.se

sofiesofie

Sofie Andersson

Ekonomi
+46 33 14 10 01
sofie.andersson@joyofplenty.se

Max Williamson

Support
+46 704616850

Har du ett inredningsprojekt på gång?

Vi hjälper dig gärna! Hör av dig så tar vi ett samtal.

    Denna webbplats är skyddad med reCAPTCHA och Googles integritetspolicy och användarvillkor gäller.


    Några av våra kunder